program

W naszym przedszkolu, w warunkach sprzyjających harmonijnemu i wszechstronnemu rozwojowi wspieramy zainteresowania dzieci. We współpracy z rodzicami odkrywamy i rozwijamy ich naturalne talenty.

Bogatym uzupełnieniem naszej oferty są rozmaite zajęcia dodatkowe. Wiek przedszkolny jest wyjątkowy, dlatego poszukiwanie pasji i talentów ma dla nas nadrzędne znaczenie. W tym okresie ważne jest, by rozbudzać w dzieciach poczucie ich wyjątkowości. Dlatego uzupełniliśmy naszą ofertę programową o dodatkowe zajęcia, które idą w zgodzie z potrzebami i możliwościami naszych uczniów. Poniżej przedstawiamy Państwu zajęcia odbywające się regularnie, zarówno te, które realizujemy w ramach czesnego jak i te objęte dodatkowymi opłatami:

Zajęcia dodatkowe:

• gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy
  • rytmika z elementami metody Gordona
  • warsztaty teatralne
  • warsztaty plastyczne
  • warsztaty przyrodnicze
  • warsztaty
  • matematyka z elementami kodowania
  • koncerty, teatry, wycieczki i inne atrakcje

Zajęcia fakultatywne (dodatkowo płatne, do wyboru przez rodziców):

• judo