W kilku słowach

O naszej placówce

Dogodna lokalizacja i warunki lokalowe

Nasza placówka mieści się na osiedlu Wschód, naprzeciw największego Eko-parku w Żyrardowie im. Zbigniewa Religi o powierzchni 4 ha.

Przedszkole posiada również własny plac zabaw przystosowany do aktywnego spędzania czasu naszych Wychowanków. Placówka mieści się w dwupoziomowym budynku, gdzie dolna strefa zajmowana jest przez grupy młodsze, natomiast górna przez starszaki oraz zerówkę. Dzięki temu dzieci starsze mogą w ciszy i skupieniu poświęcić czas na naukę i przygotowanie do szkoły.

Doświadczenie, pasja, współpraca

Żyrafa powstała z pasji i troski o wysoki poziom edukacji przedszkolnej. Wysoka jakość edukacji to najlepsze co możemy dać naszym dzieciom. My postawiliśmy na doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę. Nasi opiekunowie i nauczyciele, to osoby, które w tym zawodzie nie znalazły się przez przypadek, a dzięki uczestnictwu w szkoleniach, kursach i konferencjach stale podnoszą swoje kompetencje. Kameralne grupy, z którymi pracują umożliwiają dokonanie wnikliwej diagnozy oraz indywidualną pracę z dziećmi, co sprzyja rozwijaniu ich talentów oraz wyrównywaniu różnic edukacyjnych.

Istotnym aspektem naszej pracy jest stały, oparty na szczerości, zaufaniu i dyskrecji kontakt z rodzicami. Wierzymy, że dobra współpraca placówki z rodzicami jest kluczowa dla harmonijnego rozwoju dziecka.

Opinie rodziców

Co mówią o Żyrafie?