Nabór do przedszkola

Szanowni rodzice

Nabór do placówki prowadzony jest przez cały rok pod warunkiem dostępności miejsc. Warunkiem przyjęcia do placówki jest wpłata zadatku w wysokości 300zł, wypełnienie karty zgłoszenia dziecka oraz oświadczenia o zamieszkaniu dziecka i przekazanie osobiście w naszej placówce lub drogą mailową na adres dyrekcja@przedszkolezyrafa.com.pl. Zadatek jest bezzwrotny w sytuacji, gdy dziecko nie pojawi się z początkiem września (bądź innego ustalonego z opiekunem miesiąca) w placówce. W innym wypadku kwota 300zł odliczana jest od pierwszego wpłaconego czesnego.

Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola

Prosimy o pobranie i wypełnienie dokumentu oraz przesłanie drogą mailową lub przekazanie osobiście w placówce przedszkola.

Oświadczenie rodzica o zamieszkaniu dziecka

Nr konta do przelewu
68 1140 2004 0000 3102 8350 7780
W tytule maila proszę wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rocznik.